Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 165/70 R13 79T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105660
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  52 €

Цена по парче

52 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот