Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 165/65 R14 79T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105677
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  54,5 €

Цена по парче

54,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот