Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 155/70 R13 75T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105578
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  44,3 €

Цена по парче

44,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот