Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro VP1 165/65 R13 77T

GT Radial

GT Radial Champiro VP1165/65 R13 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
6943829595095
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  442,7 €

Цена по парче

442,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот