Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro VP1 155/65 R13 73T

GT Radial

GT Radial Champiro VP1155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
6943829595248
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:  787 €

Цена по парче

787 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот