Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO UHP1 195/50 R16 88V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO UHP1195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829592841
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  826,2 €

Цена по парче

826,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот