Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro HPY 275/40 R20 106Y

GT Radial Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY
GT Radial

GT Radial Champiro HPY275/40 R20 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8990876151208
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  970,9 €

Цена по парче

970,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,79 €

Назад кон врвот