Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 235/65 R17 108V

GT Radial

GT Radial Champiro FE2235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877122308
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  126,4 €

Цена по парче

126,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,38 €

Назад кон врвот