Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 235/60 R18 107W

GT Radial

GT Radial Champiro FE2235/60 R18 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509016
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  116,5 €

Цена по парче

116,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот