Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 235/50 R18 97V

GT Radial

GT Radial Champiro FE2235/50 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877122285
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  156,2 €

Цена по парче

156,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот