Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 225/60 R18 100V

GT Radial Champiro FE2
GT Radial Champiro FE2
GT Radial

GT Radial Champiro FE2225/60 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510586
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  113,4 €

Цена по парче

113,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот