Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 225/60 R17 99V

GT Radial

GT Radial Champiro FE2225/60 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510579
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  148,2 €

Цена по парче

148,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот