Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 225/55 R17 101Y

GT Radial

GT Radial Champiro FE2225/55 R17 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510012
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  104,9 €

Цена по парче

104,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот