Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 225/50 R18 99W

GT Radial

GT Radial Champiro FE2225/50 R18 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509900
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  136,3 €

Цена по парче

136,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот