Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 225/50 R17 98Y

GT Radial

GT Radial Champiro FE2225/50 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510029
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  125,2 €

Цена по парче

125,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот