Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 215/65 R17 99V

GT Radial Champiro FE2
GT Radial Champiro FE2
GT Radial

GT Radial Champiro FE2215/65 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877122261
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  121,2 €

Цена по парче

121,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,88 €

Назад кон врвот