Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 215/55 R17 94W

GT Radial

GT Radial Champiro FE2215/55 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829510395
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  102,8 €

Цена по парче

102,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот