Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 215/55 R16 97W

GT Radial

GT Radial Champiro FE2215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829510562
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  87,8 €

Цена по парче

87,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот