Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 205/60 R16 96V

GT Radial

GT Radial Champiro FE2205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510555
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  87,1 €

Цена по парче

87,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот