Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 205/55 R17 95W

GT Radial

GT Radial Champiro FE2205/55 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509009
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  96,7 €

Цена по парче

96,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот