Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 205/55 R16 91V

GT Radial Champiro FE2
GT Radial Champiro FE2
GT Radial

GT Radial Champiro FE2205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877122230
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  64,8 €

Цена по парче

64,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,84 €

Назад кон врвот