Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 205/50 R17 93W

GT Radial

GT Radial Champiro FE2205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509832
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  89,4 €

Цена по парче

89,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот