Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 195/60 R15 88H

GT Radial Champiro FE2
GT Radial Champiro FE2
GT Radial

GT Radial Champiro FE2195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829512740
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  72,7 €

Цена по парче

72,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот