Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 195/55 R16 87H

GT Radial

GT Radial Champiro FE2195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
6943829512689
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  76,9 €

Цена по парче

76,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот