Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 195/50 R15 82V

GT Radial Champiro FE2
GT Radial Champiro FE2
GT Radial

GT Radial Champiro FE2195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510531
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  56,8 €

Цена по парче

56,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,84 €

Назад кон врвот