Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 185/65 R15 88T

GT Radial

GT Radial Champiro FE2185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877122322
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  58,2 €

Цена по парче

58,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот