Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 185/65 R15 88H

GT Radial

GT Radial Champiro FE2185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877122315
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  52,1 €

Цена по парче

52,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот