Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 185/60 R15 88H

GT Radial

GT Radial Champiro FE2185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877122223
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  62,1 €

Цена по парче

62,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот