Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 185/55 R15 82V

GT Radial

GT Radial Champiro FE2185/55 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510517
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  67,1 €

Цена по парче

67,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот