Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE2 175/65 R15 84T

GT Radial

GT Radial Champiro FE2175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
6943829512580
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  55 €

Цена по парче

55 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот