Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 205/60 R15 91V

GT Radial

GT Radial Champiro FE1205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829526211
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  70,8 €

Цена по парче

70,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот