Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 205/55 R16 94V

GT Radial

GT Radial Champiro FE1205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829526204
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  92,6 €

Цена по парче

92,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот