Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 195/50 R16 88V

GT Radial

GT Radial Champiro FE1195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829527973
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  75,3 €

Цена по парче

75,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот