Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 185/65 R15 92T

GT Radial

GT Radial Champiro FE1185/65 R15 92T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877116963
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  59,1 €

Цена по парче

59,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,37 €

Назад кон врвот