Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro FE1 185/65 R15 88T

GT Radial

GT Radial Champiro FE1185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877112507
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  90,4 €

Цена по парче

90,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот