Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 165/70 R14 85T

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO165/70 R14 85T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876153103
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  49,9 €

Цена по парче

49,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот