Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 165/65 R13 77T

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO165/65 R13 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876152984
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  46,3 €

Цена по парче

46,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот