Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 155/80 R13 79T

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876153288
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  55,5 €

Цена по парче

55,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот