Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 155/70 R13 75T

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876153080
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  46,8 €

Цена по парче

46,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот