Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro ECO 145/70 R13 71T

GT Radial Champiro ECO
GT Radial Champiro ECO
GT Radial

GT Radial Champiro ECO145/70 R13 71T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
T
EAN:
8990876153073
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  68,4 €

Цена по парче

68,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот