Споредете до 4 продукти:

Gripmax SureGrip A/S 275/45 R21 110W

Gripmax

Gripmax SureGrip A/S275/45 R21 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
6969999054699
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
73 dB

Највисока цена:  164,6 €

Цена по парче

164,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот