Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 285/30 R21 100V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter285/30 R21 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
285
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
6996779054532
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  281,6 €

Цена по парче

281,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот