Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status Pro Winter 235/35 R20 92V

Gripmax

Gripmax Status Pro Winter235/35 R20 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Gripmax
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
6969999082623
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  174,6 €

Цена по парче

174,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот