Споредете до 4 продукти:

Gripmax Status AllClimate 315/35 R20 110W

Gripmax

Gripmax Status AllClimate315/35 R20 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Gripmax
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
6969999054774
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  229,6 €

Цена по парче

229,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,28 €

Назад кон врвот