Споредете до 4 продукти:

Goldspeed MXR2 (2PPM) 18x10.00 D8 32N

Goldspeed

Goldspeed MXR2 (2PPM)18x10.00 D8 32N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
18x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
32
Индекс на брзина:
N

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот