Споредете до 4 продукти:

Goldspeed M985 26x11.00 D12 50J

Goldspeed

Goldspeed M98526x11.00 D12 50J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
26x11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
J

Највисока цена:  137,7 €

Цена по парче

137,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот