Споредете до 4 продукти:

Goldspeed M985 25x8.00 D12 43J

Goldspeed

Goldspeed M98525x8.00 D12 43J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
25x8.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
43
Индекс на брзина:
J

Највисока цена:  121 €

Цена по парче

121 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот