Споредете до 4 продукти:

Goldspeed M948 SX 20x10.00 D9 39P

20x10.00 D9 39P
Goldspeed
Goldspeed

Goldspeed M948 SX20x10.00 D9 39P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
20x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
39
Индекс на брзина:
P

Највисока цена:  135,5 €

Цена по парче

135,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот