Споредете до 4 продукти:

Goldspeed M948 SX 18x10.00 D8

18x10.00 D8
Goldspeed
Goldspeed

Goldspeed M948 SX18x10.00 D8

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
18x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4053943231440

Највисока цена:  108,3 €

Цена по парче

108,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот