Споредете до 4 продукти:

Goldspeed C9211Rear 225/40 D10 32N

Goldspeed

Goldspeed C9211Rear225/40 D10 32N

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Goldspeed
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
32
Индекс на брзина:
N

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот